Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Idzie ochłodzenie

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na kilka najbliższych dni. (źródło: pogodynka.pl / IMGW-PIB)

Przed nami kilka zimniejszy dni i nocy. Synoptycy zapowiadają nocami kilkunastostopniowy mróz, a w ciągu dnia maksymalnie temperatura ma wzrastać do -4, -5°C. Najzimniejsze mają być czwartek i piątek.

Dziś o poranku w okolicach Łomży temperatura wynosiła -3,8°C. W ciągu dnia ma wzrosnąć do -3°C. Przez cały dzień będzie utrzymywało się zachmurzenie duże z lokalnymi większymi przejaśnieniami. Możliwe też są słabe opady śniegu. Wiatr słaby, południowy i południowo-wschodni.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Możliwe słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -13°C na północy do -7°C na południu województwa. Wiatr słaby, południowo-wschodni i wschodni. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę