Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Przyznał się, że posiada „zioło”

Blisko 5 gramów marihuany ujawnili policjanci przy 23-latku, który kierował peugeotem zatrzymanym do kontroli w Łomży. Mundurowi posiadali informację, że podróżujący autem mieszkaniec gminy Śniadowo może posiadać środki odurzające.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, 23–letni kierowca peugeota wcale nie był zdziwiony powodem kontroli - sam przyznał się, że posiada „zioło”.
- Mężczyzna, z rozbrajającą szczerością, oświadczył, że po prostu pomylił kurtki i wyjął z kieszeni torebkę foliową z suszem roślinnym - opisuje Brulińska. 
Badanie narkotestem wykazało, że jest  to marihuana. Było jej blisko 5 gramów. 23-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego przyznał się i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Za działanie wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie teraz przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę