Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zablokowana Sikorskiego w kierunku mostu Hubala

Główne zdjęcie
Ul. Sikorskiego

45-letnia kobieta trafiła do szpitala po czołowym zderzeniu mitsubishi pajero i renault megane na ul. Gen. Władysława Sikorskiego w Łomży. Do wypadku doszło kilka minut w śnieżycy. Kierowca pajero jadąc od strony mostu Hubala wyprzedzał ciężarówkę, która miała problemy z podjechaniem pod górkę i wyjechał na czołówkę z megane.

Do szpitala trafiła kobieta kierująca renault megane. Do wypadku doszło na odcinku ul Sikorskiego pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Wąską a Górną. Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci samochody przejeżdżające przez most mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal kierują w ul. Rybaki, a samochody jadące w kierunku Piątnicy na stary most. 

Po śnieżnej nawałnicy, która kilka minut przed godzina 10. nadciągnęła nad Łomżę na drogach zrobiło się bardzo ślisko i niebezpiecznie. W Starej Łomży przy Szosie ciężarówka zjeżdżająca z górki w kierunku Łomży ześlizgnęła się do przydrożnego rowu. Kierowcy nic sienie stało, ale naczepa blokuje jeden pas ruchu na drodze krajowej nr 63 Łomża – Zambrów. Także tu tworzą się duże korki. 

Synoptycy zapowiadają spadek temperatury powietrza poniżej zera i możliwość wystąpienia gołoledzi w całym regionie.

Foto: Ul. Sikorskiego
Foto: Ul. Giełczyńska
Foto: Ul. Giełczyńska
Foto: Pl. Niepodległości
Foto: Ul. Zawadzka
Foto: DK 63
Foto: DK 63
Foto: DK 63
Foto: Ul. Sikorskiego
Foto: Ul. Sikorskiego
Foto: Ul. Sikorskiego
Foto: Ul. Sikorskiego
Foto: Al. Piłsudskiego
Foto: Rondo Solidarności
Foto: Ul. Zawadzka
Foto: fot. Czytelnik, DK 63

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę