Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zmarł podinsp. Bogdan Lubiński

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 10 stycznia 2019 r. odszedł do Pana, w wieku 55 lat, były wieloletni zastępca Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łomży podinspektor w stanie spoczynku Bogdan Lubiński.

Wystawienie ciała zmarłego odbędzie się w Domu Pogrzebowym „Marczyk” przy ul. Przykoszarowej 22B w Łomży w dniu 12.01.2019 r. od godz. 15.00  oraz w dniu 13.01.2019 r. od godz. 9.00
Wyprowadzenie na Mszę Świętą Pogrzebową do kaplicy pw. św. Józefa  odbędzie się w dniu 13.01.2019 r. (niedziela) o godz. 12.00,  po czym nastąpi pochowanie na cmentarzu przy ul. Przykoszarowej w Łomży.


Prosząc o modlitwę 
Koleżanki i Koledzy z Komendy Miejskiej Policji w Łomży


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę