Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Uwaga ślisko!

Cysterna z mlekiem wpadła w poślizg blokując drogę Łomża - Nowogród. Do zdarzenia doszło w Mątwicy. Nikomu nic się nie stało, a ruch na drodze wojewódzkiej został już przywrócony.

Około godziny 18.40 cysterna jadaca w stronę Łomży przed zakrętem wpadła w poslizg i ciągnik siodłowy znalazł się w rowie. Naczepa zaś zablokowała kompletnie przejazd drogą wojewódzką nr 645. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a dzięki pomocy okolicznych mieszkańców szybko udało się także przywrócić ruchu na drodze.

Trudne warunki panują na drogach w całym regionie. Opady śniegu, wiatr nawiewajacy  śnieg z pól sprawiają, że drogi są śliskie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę