Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Wypadek w Kisielnicy

Kilka minut po 5.00 na wysokości stacji paliw w Kisielnicy zderzyły się ciężarówka i samochód osobowy. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Około godziny 5.10 na drodze krajowej 61 w miejscowości Kisielnica, obok stacji paliw samochód cieżarowy zderzył się z osobowym seatem. W tej chwili nie wiadomo jaki był dokładny przebieg zdarzenia, to ustalają policjanci. Wiadomo, że warunki atmosferyczne były trudne, intensywne opady śniegu i zalegajacy śnieg na drodze sprawiły, że droga była śliska. Prawdopodobnie któryś z pojazdów wpadł w poslizg. Ciężarówka jechała w stronę Grajewa a osobowy do Łomży. Ostatecznie oba auta wpadły do rowu. Do szpitala tafiły dwie kobiety z osobówki i kierowca TIRa.

Na miejscu pracowało 5 zastępów straży pożarnej w tym jednostka chemiczna, ponieważ uszkodzony został zbiornik TIRa.

W tym miejscu ruch odbywa się, choć z utrudnieniami.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę