Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Po południu spadnie śnieg, a w sobotę będzie ślizgawica

Piątek regionie zaczął się słonecznie ale synoptycy zapowiadają wzrost zachmurzenia. Po południu w Łomży ma zacząć padać śnieg. Opady śniegu, okresami o natężeniu umiarkowanym, będą także w nocy i synoptycy spodziewają się przyrostu pokrywy śnieżnej do 7 cm. W sobotę na krótko zrobić się ma trochę cieplej i spodziewana jest gołoledź.

Nad ranem temperatura powietrza w regionie wynosiła ok. -6°C. W ciągu dnia ma wzrosnąć maksymalnie do -2°C, ale temperatura odczuwalna przez człowieka będzie oscylowała w granicach -10°C ze względu na wiatr, który będzie wiał z kierunków zachodnich. Z tej strony nad region mają nadciągnąć też chmury, z których po południu ma zacząć padać śnieg. W nocy w regionie zachmurzenie całkowite i opady śniegu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów śniegu od 5 cm do 7 cm. Synoptyk dyżurny Barbara Jakubowska z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB podaje, że w sobotę nad ranem na zachodzie i północy województwa podlaskiego możliwe przejściowo będą opady marznące deszczu, powodujące gołoledź. Ślisko na drogach może być przez całą sobotę, bo spodziewane są okresami opady śniegu, lokalnie deszczu ze śniegiem, a temperatura powietrza wzrośnie od 0°C do 2°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę