Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Zmiana w WORD-ach

Główne zdjęcie
Wicemarszałek Marek Olbryś i Cezary Kisiel, dyrektor WORD Łomża (fot. wrotapodlasia.pl)

Nowy zarząd województwa podlaskiego podjął w poniedziałek 31. grudnia 2018 roku uchwały o odwołaniu dyrektorów trzech Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego w Białymstoku, Suwałkach i Łomży. Na razie nie ma wskazanych nowych dyrektorów tych wojewódzkich placówek.

Jak wynika z naszych informacji uchwały o odwołaniu dotyczą dyrektorów: Michała Freino, który szefuje WORD Białystok, Henryka Grabowskiego z WORD Suwałki i Cezarego Kisiel WORD Łomża. Dwóm pierwszym dyrektorom akty odwołania z funkcji miały zostać doręczone jeszcze w poniedziałkowe popołudnie.

Cezary Kisiel funkcję dyrektora łomżyńskiego WORD pełni od lutego 2017 roku, gdy objął to stanowisko po 10 latach bycia zastępcą dyrektora ośrodka Mirosława Oliferuka, którego wówczas nagle odwołał zarząd województwa. Dodajmy, że Cezary Kisiel jest szefem łomżyńskich struktur Platformy Obywatelskiej, a nowy zarząd województwa podlaskiego utworzyli w grudniu działacze Prawa i Sprawiedliwości. Bezpośrednim zwierzchnikiem WORD-ów w województwie jest wicemarszałek Marek Olbryś.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę