Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pogoda na Nowy Rok

Na lekkim minusie i z poślizgiem mamy wjechać w Nowy Rok. Synoptycy na dziś zapowiadają zachmurzenie duże i temperaturę maksymalną do 2°C. Odczucie zimna będzie dużo większe ze względu na wiatr północny i północno-zachodni. Nocą temperatura ma spaść do -1°C, a nad ranem z zachodu na wschód przemieszczać się będą opady deszczu ze śniegiem przechodzące w opady deszczu, przejściowo marznące, powodujące gołoledź.

Pierwszy dzień 2019 roku, podobnie podobnie jak ostatnie 2018 roku, z zachmurzeniem dużym i opadami deszczu, które wieczorem przeistoczyć się mogą w opady deszczu ze śniegiem. Jutro cieplej - do 5°C, ale wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni, sprawi że temperatura odczuwalna będzie około -10°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę