Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany poszalał w astrze

W poświąteczny czwartek w województwie podlaskim zatrzymano 8 nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą okazał się 40-latek z Grajewa. Kierując astrą uszkodził kilka innych samochodów stojących na jednym z parkingów.

Jak podaje Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku do zdarzenia doszło wczoraj przez godz. 18. w Grajewie. 40-letni kierowca opla astry, który na parkingu uszkodził inne pojazdy miał w sobie ponad 3,3 promila alkoholu. Poza tym okazało się, że już wcześniej był  skazywany przez sąd za jazdę pod wpływem alkoholu. Wydany mu sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązuje do 2021 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę