wtorek, 25 lutego 2020 napisz DONOS@

Potrącona na przejściu dla pieszych

Kierująca toyotą yaris zjeżdżając z ul. gen. Władysława Sikorskiego w ul. Szeroką potrąciła przechodzącą po przejściu dla pieszych. Poszkodowana została zabrana do szpitala.

Zdarzenie na ul. Szerokiej
Zdarzenie na ul. Szerokiej

Do wypadku doszło około godziny 16.40 Na miejscu pracują policyjny specjaliści.

Tymczasem synoptycy ostrzegają, że nocą i jutro rano w regionie może być bardzo ślisko. Tomasz Siemieniuk, dyżurny synoptyk białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW wydał ostrzeżenia przed oblodzeniem dróg i chodników. Jak podaje w godzinach od 22:00 dziś do godz. 10:00 jutro temperatura minimalna spadnie około -1°C, a gruntu do około -2°C, co będzie powodowało zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników.


200114015929.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę