Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Potrącona na przejściu dla pieszych

Główne zdjęcie
Zdarzenie na ul. Szerokiej

Kierująca toyotą yaris zjeżdżając z ul. gen. Władysława Sikorskiego w ul. Szeroką potrąciła przechodzącą po przejściu dla pieszych. Poszkodowana została zabrana do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 16.40 Na miejscu pracują policyjny specjaliści.

Tymczasem synoptycy ostrzegają, że nocą i jutro rano w regionie może być bardzo ślisko. Tomasz Siemieniuk, dyżurny synoptyk białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW wydał ostrzeżenia przed oblodzeniem dróg i chodników. Jak podaje w godzinach od 22:00 dziś do godz. 10:00 jutro temperatura minimalna spadnie około -1°C, a gruntu do około -2°C, co będzie powodowało zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę