Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Wypadł z drogi

Główne zdjęcie
fot. OSP Wizna

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątek wieczorem, na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. W okolicach Włochówki, za mostem w Wiźnie, kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi i zatrzymał się na drzewach w przydrożnym rowie. Zakleszczonego w aucie kierowcę wyciągnęli strażacy.

Do tego zdarzenia doszło około godz. 20.50. Padał deszcz i drogi były śliskie. Prawdopodobnie wskutek niedostosowania prędkości do tych warunków drogowych kierowca stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano karetkę pogotowia i trzy zastępy straży pożarnej, w tym jednostkę z OSP Wizna. To oni jako pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia i pomogli wydostać się z auta uwiezionemu kierowcy. Był przytomny, po czym trafił pod opiekę specjalistów z karetki pogotowia ratunkowego.

Policja podaje, że w piątek przez całą dobę w województwie podlaskim doszło do czterech wypadków drogowych, w których 1 osoba zginęła, a 7 zostało rannych. Policji zgłoszono także aż 61 kolizji drogowych. Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku podkreśla, że to mniej więcej tyle, ile notowanych jest przez cały weekend.

Foto: fot. OSP Wizna
Foto: fot. OSP Wizna
Foto: fot. OSP Wizna

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę