Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Zapaliło się audi

Dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze ruszyły na pomoc po zgłoszeni, że na ul. Browarnej pali się samochód. Pożar szybko ugaszono i nikomu z ludzi nic złego się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, około godziny 19. Dym i płomienie ognia wydobywały się z komory silnika. Gdy strażacy dotarli na miejsce zgłoszenia w samochodzie nikogo już nie było, bo kierujący wcześniej wyszedł z auta. Strażacy szybko ugasili pożar, odłączyli także akumulator i zawór dopływu gazu, bo audi było wyposażone w instalację gazową. Straty materialne nie są duże. Strażacy wstępnie oszacowali je na ok. 1 tysiąc zł. Przyczyny zapalenia się samochodu mają wyjaśniać policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę