Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Zmiana pogody

Główne zdjęcie
Poranny pierwszy śnieg

W czwartek wieczorem w Łomży był lekki mróz – ok. -1,5°C o godzinie 21.00 Później zaczęło się... zmieniać. Około 4. w nocy było już -0,5°C i zaczął padać śnieg, który z czasem i wzrostem temperatury przechodził w opadu śniegu z deszczem. O godz. 6. rano było już +0,5°C, a w ciągu dnia temperatura ma nam wzrosnąć dziś do +4°C, a jutro do +7°C.

Synoptycy na dziś zapowiadają zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. W województwie podlaskim występują opady śniegu, deszczu ze śniegiem, przy czym od zachodu województwa przechodzą w opady deszczu. Ostrzegają, że w wielu miejscach może wystąpić gołoledź. 
Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowy i południowo-zachodni. W ciągu dnia temperatura maksymalna powietrza wzrośnie do 4°C. 

W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Silne zamglenia, miejscami mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura w ciągu nocy będzie rosła do 5°C nad ranem. 

W sobotę do południa silne zamglenia, lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 200 m, a po południu większe przejaśnienia. Gdzieniegdzie okresami możliwe opady deszczu, a temperatura maksymalna wzrośnie do 7°C.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę