Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ludzie dobrej woli to siła Finałów WOŚP

Pomaganie jest dziecinnie proste! Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych – to hasło przewodnie i cel zbiórki pieniędzy najbliższego 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zagra 13 stycznia 2019 r. także w Łomży. - Jesteśmy w trakcie przygotowań i wierzymy, że jak co roku będzie to niezapomniany finał – mówi Monika Orłowska-Laskowska, szef sztabu WOŚP Łomża zapraszając do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli.

- Zapraszamy firmy, instytucje oraz osoby prywatne do wsparcia działań sztabu poprzez wsparcie finansowe finału, czy przekazanie przedmiotów do licytacji. Zapraszamy Artystów na naszą wośpową scenę, a Wolontariuszy do wspólnej zbiórki – zaprasza szefowa łomżyńskiego WOŚP. - Wszelkie niezbędne informacje, kontakty oraz formularz rejestracyjny dla Wolontariuszy znajduje się na stronie: www.emclat.pl/wosp

- Wolontariusze to siła Finału WOŚP, tylko dzięki nim jesteśmy wstanie grać na całym świecie – podkreślają sztabowcy Jurka Owsiaka. 
Aby zostać wolontariuszem 27. Finału WOŚP w Łomży należy zgłosić się do łomżyńskiego sztabu Orkiestry, który zarejestruje Cię w bazie. Osoby nieletnie chcące zostać wolontariuszem powinny zgłosić się do Sztabu z opiekunem prawnym. Osoba niepełnoletnia nie może samodzielnie zarejestrować się jako wolontariusz.
Wolontariusze, którzy nie ukończyli 16-go roku życia, kwestują pod warunkiem, że towarzyszy im osoba pełnoletnia, której dane zostały wcześniej zgłoszone Szefowi Sztabu. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę