Mikołajki w Galerii Bursztynowej
Galeria Bursztynowa zaprasza dzieci w niedzielę, 2 grudnia na niezapomniane spotkanie ze Świętym Mikołajem. Na najmłodszych będą czekać pamiątkowe zdjęcia oraz prezenty. Dzieci będą mogły także wręczyć osobiście list Mikołajowi z prośbą o wymarzoną zabawkę pod choinkę.
Spotkanie ze Świętym Mikołajem to dla każdego dziecka niesamowite przeżycie, które pamięta się na całe życie. Na te niezapomniane chwile spędzone w świątecznej atmosferze Galeria Bursztynowa zaprasza w niedzielę, 2 grudnia od godziny 11.00.
Każde dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z białobrodym i jego pomocnikami. Zdjęcia będą wydawane na miejscu za darmo. Dodatkowo za okazaniem paragonu o wartości min. 50 zł wydanego w punktach handlowych i usługowych w Galerii Bursztynowej i w parku handlowym Bursztynowa Park w dniach 1 i 2 grudnia br., dziecko otrzyma prezent od Świętego Mikołaja. Liczba upominków jest ograniczona do 500 sztuk.
Zobacz film Bursztynowa dla dzieci:
Podczas imprezy dzieci będą mogły również wręczyć osobiście list Św. Mikołajowi z prośbą o wymarzoną zabawkę pod choinkę. Wyłonimy autorów trzech najciekawszych prac. Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie bursztynowa.pl
tekst płatny