Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Nastolatka potrącona na przejściu dla pieszych

Główne zdjęcie
Zdarzenie na ul. Zawadzkiej

16-letnia dziewczyna została uderzona przez samochód, gdy przechodziła przez przejście dla pieszych na ul. Zawadzkiej. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 20. Na szczęście nastolatka nie odniosła większych obrażeń. Po badaniach w szpitalu rodzice zabrali ją do domu.

Po potrącenia nastolatki doszło gdy ta przechodziła przez przejście dla pieszych przez dwujezdniowa ul. Zawadzką przy skrzyżowaniu z ul. Prusa. Z informacji przekazywanych przez policję, wynika, że przed przejściem dla pieszych miał zatrzymać się samochód, by przepuścić przechodniów, ale kierująca toyotą yaris 53-latka jadąca drugim pasem nie zatrzymała samochodu i potrąciła 16-latkę. Kierującej policjanci zatrzymali prawo jazdy i zapowiadają skierowanie wniosku do sądu o jej ukaranie.

To było drugie wczorajsze potrącenie pieszej na ul. Zawadzkiej. Przed południem kierowca samochodu skręcającego z ul. Piłsudskiego w Zawadzką potrącił kobietę przechodzą przez przejście dla pieszych na zielonym świetle. Policja podaje, że 52-letni kierowca opla też miał zielone światło, ale to jego wina, bo powinien ustąpić pierwszeństwa pieszemu. Także potrąconą 29-latka nie odniosła większych obrażeń i po badaniach w szpitalu została zwolniona do domu. Kierowca opla został przez policjantów ukarany mandatem wysokości 500 zł.

Policja oba zdarzenia zakwalifikowała jako kolizje drogowe.

Foto: Zdarzenie na ul. Zawadzkiej
Foto: Zdarzenie skrzyżowaniu ul. Woj. Polskiego i ul. Sikorskiego
Foto: Zdarzenie skrzyżowaniu ul. Woj. Polskiego i ul. Sikorskiego
Foto: Zdarzenie skrzyżowaniu ul. Woj. Polskiego i ul. Sikorskiego
Foto: Zdarzenie na ul. Zawadzkiej

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę