Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Karambol na Studenckiej

Jeden kierowca i sześć samochodów osobowych ucierpiało w porannym karambolu na ul. Studenckiej w Łomży. Prawdopodobnie jadący zbyt szybko, od ul. Wojska Polskiego w kierunku WSA, młody kierowca audi usiłował wyprzedzić auto, które skręcało w kierunku przedszkola. Manewr mu się nie udał i doszło do zderzenia się aut, a później audi, nad którym kierowca stracił kontrolę, uderzyło jeszcze w cztery zaparkowane w pobliżu samochody.

Do zdarzenia doszło przed godziną 9. rano. Kierowcy audi pomocy medycznej udzielała załoga karetki pogotowia ratunkowego. Na razie nie wiadomo czy doznał jakiś poważniejszych obrażeń. Na miejscu pracują także policjanci, którzy szczegółowo wyjaśniając okoliczności zdarzenia.

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę