Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zablokowana droga Łomża Ostrołęka

Po wypadku zablokowana jest droga krajowa nr 61 Łomża - Ostrołęka. W okolicy Rydzewa zderzyły się trzy samochody osobowe. Dwie osoby poszkodowane trafiły do szpitala.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że kierowca BMW  jadący od Łomży, zjechał na lewy pas zderzył się najpierw ze skoda a następnie czołowo z oplem.  21-letni kierowca BMW i 29-letnia kierująca oplem zostali przewiezieni do szpitali. Droga nadal jest zablokowana. Patrole policji od strony Łomży i Ostrołęki kierują pojazdy ciężarowe na objazdy, ruch osobowy objazdy ma wyznaczone lokalnymi drogami.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę