Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Przejazdy taksówkami w Łomży będą droższe

Po kilku latach wszystkie korporacje taksówkarskie w Łomży zmieniają ceny. Zmieni się stawka za tzw. trzaśnięcie drzwiami - informuje szef jednej z korporacji Edward Plona.

- Cena podwyżek jest niewielka, ale byliśmy zmuszeni z racji tego, że nośniki energii - chodzi szczególnie tu dla taksówkarzy paliwo zdrożało i nie podnosiliśmy już od kilku lat. W związku z czym dotychczas mieliśmy trzaśnięcie drzwiami 5 zł, podnosimy to na 7 zł. Natomiast kilometr nie uległ zmianie, godzina postoju taksówki również nie uległa zmianie - wyjaśnia Edward Plona.

Jak dodaje, nawet 2 złote więcej za jeden kurs w skali miesiąca dadzą efekt, który kierowcy odczują.

- Tutaj przeciętnie jak kierowca zrobi 10 kursów, to ma 20 zł. Prosty rachunek - jeżeli jeździ cały miesiąc razy 30 to te 600 zł może mieć więcej - mówi Edward Plona.

Żeby wprowadzić zmianę stawek, taksometry muszą być przeprogramowane przez uprawnione do tego osoby. Może to potrwać do poniedziałku, dlatego w tym czasie część taksówek może jeździć według starej taryfy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę