Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wypadek na moście. Ślisko!

Na moście Hubala, kilka minut po 8.00, doszło do wypadku z udziałem 4 aut. W tej chwili most jest zablokowany, należy kierować się na stary most.

Kilka minut po 8.00 kierujący BMW jadąc w kierunku Piątnicy na moście Hubala wpadł w poślizg, uderzył w barierkę, odbił się i stanął na jezdni. Widząc "piruety" BMW kierujący Fordem, jadący od strony Piątnicy, zatrzymał się na początku mostu. Jak relacjonował, widział kolejne auta kręcace bączki na moście. Mercedes zatrzymał się obok niego, ale za nim kolejne już auto nie wyhamowało i uderzyło w Mercedesa a on w Forda. W sumie w zdarzeniu brało udział 4 samochody czyli BMW, Ford, Mercedes i Audi. 4 osoby trafiły do szpitala.

Rano temperatura powietrza była poniżej zera stopni i zaczął padać drobny deszcz. Na drogach i chodnikach pojawiła się gołoledź.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę