Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wicemarszałek Olbryś

Główne zdjęcie
listy nowych władz województw z PiS

Komitet Polityczny PiS zarekomendował w czwartek listy kandydatów na marszałków i członków zarządów pięciu województw w tym podlaskiego. Marszałkiem ma zostać Artur Kosicki z Białegostoku, a wicemarszałkami Marek Olbryś z Łomży i Romuald Łanczkowski z Suwałk.

Zgodnie z decyzją Komitetu Politycznego PiS do zarządu województwa mają wejść także Jakub Fic i Marcin Sekściński którzy nie są członkami Sejmiku.

Przewodniczącym Sejmiku miałby zostać Marek Komorowski z Zambrowa.

Po wyborach z 21 października PiS w Sejmiku województwa podlaskiego ma 16 z 30 radnych. To wystarczająco dużo aby wybrać całe władze ale pod warunkiem że wszyscy będą głosować tak jak chce kierownictwo partii.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę