Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Patriotyczny piknik na Starym Rynku

Kilkuset łomżan uczestniczyło w festynie, który w ramach obchodów Święta Niepodległości odbył się na Starym Rynku. Były koncerty pieśni patriotycznych, historyczny video mapping na fasadzie ratusza, a na koniec krótki pokaz sztucznych ogni.

Na Starym Rynku były też  stoiska ze słodkościami, watą cukrową czy goframi a także gorąca grochówka przygotowana przez 25 WOG w Białymstoku.

Na scenie wystąpili Maryna, Tabor, eMDeK KIDSy, Ewa Przestrzelska, Damian Śliwiński a także razem Przemek Kamiński i Cezary Borusiewicz. Mimo chłodu uczestnicy pikniku razem z artystami śpiewali pieśni patriotyczne. Ci którzy nie znali słów popularnych pieśni mogli skorzystałać z przygotowanego wcześniej śpiewnika. Im przydały się komórki - ich światło rozświetlało ciemności panujące na placu.

Po koncertach na fasadzie ratusza wyświetlono historyczny video mapping. W ciągu kilku minut pojawiło się wiele ciekawych grafik i animacji, starych zdjęć i podobizn m.in. Józefa Piłsudskiego, Leona Kaliwody czy Izydora Gańskiego. Z głośników Tomasz Woźniak przypomniał wydarzenia i ciekawostki z Łomży sprzed 100 lat.

Piknik zakończył się kilkuminutowym pokazem sztucznych ogni.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę