Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Pożar w Barzykowie

Główne zdjęcie
fot. PSP Kolno

Około 50 strażaków z jednostek PSP i OSP walczy z pożarem obory i stodoły we wsi Barzykowo koło Stawisk. Pożar strażakom zgłoszono około godz. 6.30. Mł. bryg. Tomasz Sielawa, zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Kolnie podaje, że w pożarze nie ucierpieli ludzie, ani zwierzęta.

Pożar objął połączone ze sobą stodołę i oborę znajdujące się przy drodze wjazdowej do Barzykowa. Mimo zaangażowaniu wielu sił i środków – na miejsce pożaru skierowano 12 jednostek zawodowej i ochotniczej straży pożarnej budynki i znajdujące się wewnątrz maszyny rolnicze spłonęły. Strażacy mówią, że sytuacja jest już opanowana i trwa dogaszanie pożaru. Akcja potrwa jeszcze około trzech godzin.

Straty spowodowane pożarem są duże, ale na razie nie oszacowano ich wielkości. Póki co nie wiadomo także co mogło wywołać pożar w budynkach. Przyczyny pojawienia sie ognia będą ustalać policyjni specjaliści.  Strażacy podają, że nie były one podłączone do sieci elektrycznej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę