Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Zablokowana droga Łomża – Zambrów

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

Po wypadku w Zbrzeźnicy zablokowana jest droga krajowa nr 63 Łomża – Zambrów. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy, przy czym jeden z nich dachował. Jadące nim trzy osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku  doszło po godzinie 9. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że od jadącego w kierunku Łomży mercedesa kierowanego przez 59-latka z niewyjaśnionych przyczyn odczepiła się przyczepka w którą uderzyła skoda kierowana przez 29-latka. Z przeciwnego kierunku ruchu jechał opel kierowany przez 62-latka, który w celu uniknięcia zderzenia z przyczepą zjechał na pobocze, a następnie dachował. Kierowca opla i dwóch pasażerów trafiło do szpitala.

Droga jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy od Łomży drogą do Mężeniana.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę