Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Zmiana władzy w Piątnicy i Stawiskach, a w Małym Płocku nie

Artur Wierzbowski z PSL będzie nowym wójtem gminy Piątnica. W niedzielę pokonał urzędującego wójta Krzysztofa Kozickiego z listy PiS.

W Piątnicy 43-letni Artur Wierzbowski zdobył 2063 głosów mieszkańców czyli o blisko 100 głosów więcej niż 50-letni Krzysztof Kozicki, którego poparło 1976 osób.

W Stawiskach drugą turę wyborów samorządowych wygrała Agnieszka Rutkowska, którą poparło 1404 mieszkańców. Obecna sekretarz gminy uzyskała o blisko 400 głosów więcej niż obecny burmistrz Krzysztof Rafałowski, na którego zagłosowało 1061 mieszkańców.

W Małym Płocku wyborczą dogrywkę wygrał dotychczasowy wójt Józef Dymerski. Zdobywając 1052 głosy mieszkańców pokonał Michała Góralczyka, który zyskał poparcie 985 osób.

W gminie Rutki niedzielne wybory wygrał Dariusz Modzelewski 54 lata, który pokonał o połowę młodszego Tomasza Gołaszewskiego. Na Modzelewskiego głosów było 1165, a na Gołaszewskiego 1049.

W Kołakach Kościelnych: Sylwester Jaworowski wygrał z Januszem Grodzkim. Na pierwszego zagłosowało 694 mieszkańców a na drugiego 627.

W Nowych Piekutach: Marek Kaczyński zdobywając 1105 głosów pokonał Anetę Żochowską, która zyskała 1091 głosów.

W Ciechanowcu: Eugeniusz Święcki pokonał Mirosław Reczko. Na Święcickiego zagłosowało 1938 mieszkańców a na Reczko 1636.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę