Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Dziś mokro i zimno, ale od jutra będzie piękniej

Główne zdjęcie
synoptyczna prognoza pogody na najbliższe dni dla Łomży (źródło: Pogodynka.pl)

W poniedziałek w regionie przez cały dzień otrzymywać ma się zachmurzenie całkowite z niewielkimi przejaśnieniami oraz opady deszczu lub mżawki. Nieprzyjemną pogodę potęguje wiatr przeważnie umiarkowany, porywisty, wschodni. Po południu opady mają zanikać, a temperatura będzie rosła. Nad ranem w rejonie Łomży było 3°C, jutro rano ma być 12°C.

Już nocą temperatura powietrza w regionie ma sięgnąć 10°C. Zmieni się też kierunek wiatru na  południowo-wschodni, przeważnie umiarkowany, ale w porywach do 60 km/h. 
Wre wtorek zdecydowanie więcej słońca, a jeśli gdzieś w regionie pojawią się opady to tylko miejscowe. Temperatura maksymalna w Łomży ma wynieść nawet do 19°C. 
Kolejne dni mają być jeszcze bardziej słoneczne i wyjątkowo ciepłe jak na przełom października i listopada. 1. listopada ma myć w mieście +17°C.

cz
pon, 29 października 2018 08:25
Data ostatniej edycji: pon, 29 października 2018 08:35:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę