Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Łomża stoi

Główne zdjęcie
Skrzyżowanie Al. Legionów i ul. Sikorskiego

Roboty drogowe w pobliżu wszystkich dwóch łomżyńskich mostów przez Narew sprawiają, że dojazd z Łomży do Piątnicy zajmuje kilkadziesiąt minut. Przejazd przez całe miasto czasami znacznie dłużej. Długie korki samochodów stoją na ulicach Wojska Polskiego i alei Legionów prowadzących do Ronda Tadeusza Kościuszki i dalej ul. Zjazd w kierunku Piątnicy.

W czwartek około godz. 17. korek przede wszystkim ciężarówek na Wojska Polskiego ciągnął się przez pół miasta. W środę o tej samej porze zwężenie na ul. Zjazd blokowało ruch niemal dwa kilometry dalej  - na skrzyżowaniu Alei Legionów z  ul. gen. Władysława Sikorskiego.

Tak wielkie utrudnienia w ruchu przez Łomżę to efekt prowadzonego od początków września remontu skrzyżowania w Piątnicy Włościańskiej, gdzie łączą się drogi z Piątnicy, Kalinowa i z Łomży przez „nowy” most przez Narew wciągu ul. Sikorskiego oraz z rozpoczęciem pod koniec września remontów chodników przy ul. Zjazd, która prowadzi do „starego” mostu przez Narew. Zgodnie z planami drogowców i zlecających prace władz miasta i powiatu łomżyńskiego oba remonty mają być ukończone do 15 listopada.

cz
cz, 25 października 2018 17:50
Data ostatniej edycji: cz, 25 października 2018 17:58:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę