Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Podczas kontroli drogowej wpadli z kokainą, haszyszem i marihuaną

Główne zdjęcie
fot. KPP Grajewo

Dwóch mężczyzn posiadających narkotyki wpadło w ręce policji podczas rutynowej kontroli drogowej. Do takiej na terenie gminy Szczuczyn zatrzymano BMW. Podejrzenia policjantów wzbudziło nerwowe zachowanie kierowcy i pasażera.

Jak poinformowała policja okazało się, że 32–letni kierujący i 29-letni pasażer posiadali przy sobie narkotyki. Przy starszym  mundurowi znaleźli torebkę, w której była się substancja o wadze 1,5 grama. Przy młodszym,  policjanci odnaleźli trzy opakowania z różnymi substancjami ponad 35 gramów. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone przez policjantów narkotyki to kokaina, marihuana oraz haszysz. Mężczyźni usłyszeli zarzuty nielegalnego posiadania środków odurzających i będą za to odpowiadać przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę