Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pijane głąby za kierownicą

Troje pijanych kierowców zatrzymali wczoraj wieczorem i nocą policjanci z Łomży. Wśród nich był 26-latek, który od 8 lat ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, oraz 21-latka, która mając blisko dwa promile alkoholu w sobie jechała volkswagenem i spowodowała kolizję trzech samochodów.

Pierwsze zgłoszenie o pijanym kierowcy policjanci odebrali po godz. 18. ze stacji paliw w Wygodzie. Tu pracownica stacji zabrała kluczyli do samochodu pijanemu kierowcy opla vectry, którzy przyjechał aby kupić alkohol. Kobieta wezwała policje, a mężczyzna uciekł pieszo. Policjanci ujęli go w Łomży.  Okazało się, że to 26-letni mieszkaniec miasta, który od 2010 roku ma sądowy zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów mechanicznych. Badanie wykazało, że sobie miał ponad 2,7 promila alkoholu, a rewizja, że w kieszeniach miał poukrywane buteleczki z alkoholem. Mężczyzna został osadzony w Komendzie do wytrzeźwienia.

Kolejne zgłoszenie o pijanym kierowcy policjanci otrzymali z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. O godz. 22.30 doszło do kolizji trzech samochodów osobowych na drodze  Łomża – Drozdowo. Sprawcą była nietrzeźwa młoda kobieta, która oddaliła się z miejsca zdarzenia. Także ją szybko ujęli policjanci. 21-latka, mieszkanka gminy Piątnica, miała w sobie 1,89 promila alkoholu. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.

Trzeci pijany kierowca wpadł o godz. 2.40 na alei Piłsudskiego w Łomży. 20-letni mieszkaniec Ostrołęki jechał BMW mając 1,66 promila alkoholu w organizmie. Także on straci prawo jazdy, a z pijanej jazdy, wraz z dwójką poprzedników, będzie tłumaczył się przed sądem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę