Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Przełom ws. tajemniczej śmierci dzieci z 1989 r.

​Przełom w sprawie tajemniczej śmierci dwójki dzieci 29 lat temu w Jeńkach koło Wysokiego Mazowieckiego. Jak podaje radio RMF FM w związku z tym morderstwem, na polecenie prokuratury w Łomży, zatrzymano dwóch mężczyzn. Nad rozwikłaniem tej zagadki pracowali policjanci z Archiwum X.

 

RMF FM przypomina, że 29 lat temu, 23 października 1989 roku w tajemniczych okolicznościach zginęło rodzeństwo - 9-letni Janusz i 11-letnia Monika. Morderca prawdopodobnie zaatakował samotnie spacerującą po lesie 11-latkę, a gdy w pobliżu pojawił się jej młodszy brat, zabił także jego.

Rodzice zaniepokojeni nieobecnością dzieci rozpoczęli poszukiwania. Na drugi dzień ciała dzieci znaleziono w lesie przykryte igliwiem. Dziewczynka wokół szyi miała zawiązaną skakankę.

Jak dowiedzieli się reporterzy RMF FM, w związku z tym morderstwem teraz zatrzymano dwóch mężczyzn pochodzących z tego samego powiatu. 

Sprawa miała przedawnić się w przyszłym roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę