Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Podgórzem i na drodze do Ostrowi Mazowieckiej

Około godziny 12.30 na drodze Łomża - Zambrów przy zjeździe do Siemienia Nadrzecznego kierujący seatem nie dostosował prędkości do trudnych warunków drogowych i najechał na tył volkswagena, który chciał skręcić w lewo. Dwie osoby trafiły do szpitala. W tej chwili ruch na drodze krajowej nr 63 w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo. Po innym wypadku całkowicie zablokowana jest droga Łomża - Ostrów Mazowiecka. Na wysokości miejscowości Gniazdowo, już na terenie woj. mazowieckiego, zderzyły się 3 samochody osobowe.

W pierwszym z wypadków uczestniczyły samochody, które jechały drogą krajową w kierunku Zambrowa. Seatem kierował 64-latek, a volkswagenem 52-latek. Do szpitala trafili kierowca volkwagena i pasażerka z seata.

Niewiele później doszło do poważniejszego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 677 Łomża - Ostrów Mazowiecka. W zderzeniu trzech aut osobowych w okolicy Gniazdowa rannych zostało 5 osób, przy czym 3 z nich były zakleszczone w zniszczonych samochodach i z wraków musieli uwalniać ich strażacy. Droga ta jest całkowicie zablokowana. Policja zaleca objazdy drogami przez Zambrów lub Ostrołękę.

Policjanci ustalają też dokładny przebieg obu zdarzeń i alepują do kierowców o ostrożną jazdę. Ze względu na padający deszcz i silny wiatr warunki jazdy w całym regonie są trudne.

 

Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia. Alepują też do kierowców o ostrożną jazdę. Ze względu na padający deszcz i silny wiatr warunki jazdy w całym regonie są trudne.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
wt, 23 października 2018 13:44
Data ostatniej edycji: wt, 23 października 2018 14:38:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę