Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Gaz pieprzowy w szkole

Jedna z uczennic ósmej klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży rozpyliła gaz pieprzowy w sali lekcyjnej. Koniecznym była ewakuacja wszystkich uczniów i nauczycielki. Część z nich uskarża się na różne dolegliwości. Jedna z uczennic została zabrana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 11.20. Na miejscu natychmiast wezwano służby ratunkowe – pogotowie, straż pożarna i policję. Brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży mówi, że gaz został rozpylony podczas lekcji. Ratownicy zabezpieczyli pojemnik stąd wiadomo co to za substancja. 
Z klasy ewakuowano 19 osób – uczniów i nauczycielkę. Część z nich uskarża się na dolegliwości – zawroty głowy, nudności, niepokój. Ratownicy i lekarze pogotowania badają stan uczniów. Jedna uczennica została zabrana do szpitala. 

Komendant Wilczyński podkreśla, że zagrożenia dla innych uczniów szkoły nie ma. Strażacy sprawdzili pomieszczenia i nic innego poza gazem  pieprzowym nie było. Sala została już przewietrzona.  
Na razie nie wiadomo czy do rozpylanie gazu w klasie doszło umyślnie czy przypadkowo. Mają to wyjaśnić policjanci, którzy także są na miejscu zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 22 października 2018 12:02
Data ostatniej edycji: pon, 22 października 2018 18:01:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę