Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Hanka Bielicka w koszulce z napisem „Konstytucja”

Taką koszulkę miał już na sobie Zygmunt III Waza stojący na Kolumnie Zygmunta na Placu Zamkowym w Warszawie, Gdański Neptun a nawet Miś Uszatek w Łodzi. Teraz do tego grona dołączyła także Hanka Bielicka. W koszulce z napisem „Konstytucja” siedziała w piątkowy wieczór na ławeczce na rogu ul. Farnej i Starego Rynku w Łomży.

Kto tak przyodział najsłynniejszą łomżyniankę świata - tego nie wiemy. W innych miastach Polski takich "stylistów" poszukiwali policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pt, 19 października 2018 21:32
Data ostatniej edycji: pt, 19 października 2018 21:40:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę