Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Mirosław Derewońko w filmie z Królewskim Miastem Łomża

Proszę Państwa Obywateli, sensacja rewelacja!!! Krótka filmowa wędrówka po ponad 600-letniej Łomży z Mirosławem Derewońko, kandydatem i pretendentem na prezydenta miasta - lista nr 13 Reatusz. Towarzyszy nam Fryderyk Chopin (1810 - 1849), tak jak Chrystus i ja - bezpartyjny, uczciwy, twórczy.

Mój filmik, zrealizowany przez Utalentowanego Łomżyńskiego Anonimusa, to prawie 5 minut refleksji o naszym wspólnym losie na 5 lat w historycznych miejscach Łomży. Pamiętajcie o Waszej szansie i alternatywie, głosując na najciekawszego i najbardziej barwnego - Waszym zdaniem – bezpartyjnego kandydata na prezydenta Królewskiego Miasta.

Szanowni Państwo Obywatele Królewskiego Miasta Łomża, Zacne Łomżynianki i Drodzy Łomżyniacy - dziękuję za okazanie mi sympatii, zachętę do odwagi w kampanii wyborczej, pomysły na usprawnienie i uprzyjemnienie życia w grodzie nad Narwią. Filmik to pamiątka tych historycznych chwil, gdy ważyły się losy światłej i tolerancyjnej Łomży i niepodległej Polski w Unii Europejskiej.

Pamiętaj, że Twój głos w niedzielę, 21. października, jest dla mnie bardzo ważny. Liczę na Twoją dobrą wolę i chęć zagłosowania na jedynego bezpartyjnego i radnych z KWW Reatusz Mirosława Derewońko. Dziękuję Ci, że znajdziesz chwilę na wizytę w lokalu wyborczym i będziesz zadowolony ze swego wyboru.

Z szacunkiem i sympatią

Mirosław Robert Derewońko

dziennikarz 4lomza.pl i „Gazety Bezcennej”

Lista radnych KWW Reatusz Mirosława Derewońko

Materiał Wyborczy KWW Reatusz Mirosława Derewońko

JJS
pt, 19 października 2018 12:07
Data ostatniej edycji: pt, 19 października 2018 12:17:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę