niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@

Pamiętajmy o Sejmiku - mówi Jacek Piorunek

Idąc na wybory myślimy o kandydatach na radnych miasta i prezydenta Łomży. To nasz łomżyński samorząd. Ale pamiętajmy, że głosujemy także na kandydatów do Sejmiku Województwa.

Jacek Piorunek lider listy do Sejmiku Województwa
Jacek Piorunek lider listy do Sejmiku Województwa

Przyzwyczailiśmy się w Łomży do wyremontowanych dróg, stadionu, bulwarów, nowych muzeów, ścieżek rowerowych. Czyste i ładne pływalnie stały się normalnością. Odpowiednio oświetlone i wyremontowane zabytki pokazują piękno miasta nocą. Jadąc w kierunku Myszyńca, Przytuł czy Mężenina jedziemy po dobrych drogach. Wkrótce ruszy rewitalizacja kolei. Nasz szpital dzięki milionowym inwestycjom zdobywa wysokie stopnie referencyjne. Rozwijają się pozostałe należące do sejmiku instytucje - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Pogotowie Ratunkowe, Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień oraz Centrum Edukacji Nauczycieli.

Park Przemysłowy przy ul. Wł. Sikorskiego tętni życiem, a kilkudziesięciu łomżyńskich przedsiębiorców otrzymało dotacje na rozwój swoich zakładów. Kilkuset młodych ludzi otworzyło własne firmy. Łomżyniacy korzystający z komunikacji miejskiej jeżdżą wygodnymi autobusami

Tak najkrócej mogę przedstawić swoje zaangażowanie w rozwój Łomży w związku z pełnieniem funkcji radnego, Przewodniczącego Sejmiku, a wcześniej członka Zarządu Województwa.

To dzięki wsparciu finansowemu z Unii Europejskiej, które jako Samorząd Województwa przeznaczałem i przeznaczam na rozwój Łomży, nasze życie jest coraz bardziej komfortowe.

Ale też wiem , że jest jeszcze wiele do zrobienia, dlatego ta następna kadencja Sejmiku musi zostać dobrze wykorzystana dla rozwoju Łomży.

Liczę na Państwa głosy, aby moje samorządowe doświadczenie w Sejmiku wykorzystać dla Was.

Pozycja 1, lista 4

Przewodniczący Sejmiku Województwa

Jacek Piorunek

Materiał KKW Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska

JJS
cz, 18 października 2018 17:57
Data ostatniej edycji: cz, 18 października 2018 20:55:53

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę