Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Pamiętajmy o Sejmiku - mówi Jacek Piorunek

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek lider listy do Sejmiku Województwa

Idąc na wybory myślimy o kandydatach na radnych miasta i prezydenta Łomży. To nasz łomżyński samorząd. Ale pamiętajmy, że głosujemy także na kandydatów do Sejmiku Województwa.

Przyzwyczailiśmy się w Łomży do wyremontowanych dróg, stadionu, bulwarów, nowych muzeów, ścieżek rowerowych. Czyste i ładne pływalnie stały się normalnością. Odpowiednio oświetlone i wyremontowane zabytki pokazują piękno miasta nocą. Jadąc w kierunku Myszyńca, Przytuł czy Mężenina jedziemy po dobrych drogach. Wkrótce ruszy rewitalizacja kolei. Nasz szpital dzięki milionowym inwestycjom zdobywa wysokie stopnie referencyjne. Rozwijają się pozostałe należące do sejmiku instytucje - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Pogotowie Ratunkowe, Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień oraz Centrum Edukacji Nauczycieli.

Park Przemysłowy przy ul. Wł. Sikorskiego tętni życiem, a kilkudziesięciu łomżyńskich przedsiębiorców otrzymało dotacje na rozwój swoich zakładów. Kilkuset młodych ludzi otworzyło własne firmy. Łomżyniacy korzystający z komunikacji miejskiej jeżdżą wygodnymi autobusami

Tak najkrócej mogę przedstawić swoje zaangażowanie w rozwój Łomży w związku z pełnieniem funkcji radnego, Przewodniczącego Sejmiku, a wcześniej członka Zarządu Województwa.

To dzięki wsparciu finansowemu z Unii Europejskiej, które jako Samorząd Województwa przeznaczałem i przeznaczam na rozwój Łomży, nasze życie jest coraz bardziej komfortowe.

Ale też wiem , że jest jeszcze wiele do zrobienia, dlatego ta następna kadencja Sejmiku musi zostać dobrze wykorzystana dla rozwoju Łomży.

Liczę na Państwa głosy, aby moje samorządowe doświadczenie w Sejmiku wykorzystać dla Was.

Pozycja 1, lista 4

Przewodniczący Sejmiku Województwa

Jacek Piorunek

Materiał KKW Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska

JJS
cz, 18 października 2018 17:57
Data ostatniej edycji: cz, 18 października 2018 20:55:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę