Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

Jak przewieźć ciągnik rolniczy?

Jesteś rolnikiem i ciekawi Cię, jak przetransportować nowo zakupiony ciągnik? Udało Ci się korzystnie kupić używany ciągnik rolniczy, ale nie możesz go osobiście przewieźć do gospodarstwa? Sprzedajesz ciągnik, ale kupujący chce, żebyś go do niego dostarczył? To duża maszyna, więc transport nie jest wcale prostą sprawą.

Ciągnik rolniczy waży kilka ton, ma ponad 2 metry szerokości i 2,5-3 metry wysokości.Taki sprzęt musi przyjechać do gospodarstwa na własnych kołach albo zostać przewieziony na specjalnej platformie do transportu maszyn. Z uwagi na ograniczoną prędkość, jaką może rozwinąć ciągnik rolniczy oraz drogowe obostrzenia, przyjechanie nim trwałoby wiele godzin i byłoby bardzo kosztowne. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji zlecenie przewiezienia ciągnika profesjonalistom.

Jak szukać transportu do maszyn rolniczych?

Firmy, które na co dzień zajmują się transportem maszyn rolniczych, znajdziesz w serwisie Furgonetka Giełda. To giełda transportowa łącząca firmy przewozowe z osobami szukającymi transportu dla swoich maszyn. Dla takich firm transport maszyn rolniczych to chleb powszechni – dysponują odpowiednim sprzętem i zabezpieczeniami oraz wiedzą, która pozwala im przewieźć bezpiecznie nawet największe maszyny. Skorzystanie z możliwości, jakie daje Furgonetka Giełda, pozwala zaoszczędzić pieniądze, bo przewoźnicy zarejestrowani w serwisie wyceniają swoje usługi nawet o 60% taniej, niż standardowo.

Ta oszczędność wynika z faktu, że przewoźnicy zarejestrowani w serwisie poszukują przede wszystkim doładunków, czyli ponadprogramowych ładunków, pozwalających im wypełnić wolną przestrzeń ładunkową. Jeśli dany przewoźnik i tak jedzie do miejscowości, do której chcesz przetransportować swój ciągnik i dysponuje dodatkowym miejscem, to opłacalne będzie dla niego przyjęcie Twojego ciągnika rolniczego jako kolejny element ładunku i to w korzystnej dla Ciebie cenie.

Serwis Furgonetka Giełda pozwala za darmo wystawić zlecenie transportowe i szybko znaleźć firmę, która przewiezie ciągnik na korzystnych warunkach. Wystawianie takich ogłoszeń jest proste. Wystarczy założyć konto w serwisie, kliknąć „Zleć transport” i uzupełnić formularz. W ogłoszeniu można zamieścić zdjęcia ciągnika rolniczego, dodać dokładne informacje o jego wymiarach, wadze oraz ustalić planowaną trasę i budżet na tę usługę.

Chcesz już dziś zlecić transport ciągnika rolniczego? Zależy Ci na czasie, korzystnej cenie, profesjonalizmie i bezpieczeństwie? Zarejestruj się na stronie https://gielda.furgonetka.pl/ i zleć przewóz ciągnika.

tekst płatny

JJS
śr, 17 października 2018 12:02
Data ostatniej edycji: śr, 17 października 2018 12:05:18

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę