Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Akcja „Bursztynowa dla zdrowia” ma powodzenie! [wideo]

W Galerii Bursztynowej zorganizowanych zostało już około dziesięć akcji prozdrowotnych. Z bezpłatnych badań i konsultacji skorzystało podczas tych eventów blisko 1500 osób. Zapraszamy do obejrzenia filmu z ostatniej akcji „Bursztynowa dla zdrowia”.

Podczas ostatniej akcji „Bursztynowa dla zdrowia”, która miała miejsce 7 października, centrum handlowe odwiedzili m.in. okulista i optometrysta. Badania wzroku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Bardzo dużo zostało przebadanych w tym kierunku dzieci.

Tego dnia można było także sprawdzić  wady postawy u najmłodszych,  skorzystać z badania skóry oraz porad dietetyka.

- W sumie 7 października z badań i konsultacji bezpłatnie skorzystało blisko 300 osób. Natomiast, od momentu otwarcia galerii, czyli w ciągu 4 lat zorganizowanych zostało około dziesięć akcji prozdrowotnych. Z oferowanych przez galerię badań i konsultacji skorzystało podczas tych eventów blisko 1500 osób – informuje Wacław Karolak, szef działu marketingu w Galerii Bursztynowej.

- Jest to dla nas ogromna satysfakcja, że klienci chętnie biorą udział w akcjach prozdrowotnych organizowanych w Galerii Bursztynowej oraz świadomie podejmują decyzję o profilaktycznym korzystaniu z badań oferowanych przez specjalistów, których zapraszamy do centrum handlowego – podkreśla Wacław Karolak.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z ostatniej akcji „Bursztynowa dla zdrowia”.

tekst płatny

240206081801.gif
JJS
śr, 17 października 2018 08:53
Data ostatniej edycji: śr, 17 października 2018 08:55:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę