Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wpadli z narkotykami

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

Podczas kontroli drogowej volkswagena, którym jak się okazało kierował mężczyzna bez uprawnień, 20-letni pasażer miał małą torebkę z amfetaminą. To był dopiero początek i w efekcie policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby oraz przejęli ponad 40 gramów amfetaminy i ponad 700 marihuany. Trzech mężczyzn od narkotyków decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Akcja zaczęła się w miniony piątek, gdy policjanci na terenie gminy Zambrów, zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Jak się okazało kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania. Dodatkowo u 20-letniego pasażera mundurowi ujawnili torebkę z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina o wadze 2 gramów. Z kolei w miejscu zamieszkania 22-letniego kierowcy policjanci ujawnili 615 gramów suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. W wyniku dalszych czynności zambrowscy kryminalni zatrzymali dwóch kolejnych mężczyzn. Jeszcze tego samego dnia, na posesji jednego z nich, 20–latka, w budynku gospodarczym ujawniono ponad 40 gramów białego proszku i ponad 17 gramów suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina i marihuana. Natomiast w sobotę policjanci zatrzymali czwartego mężczyznę. 24-latek, w miejscu zamieszkania posiadał blisko 75 gramów suszu roślinnego. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana.

Foto: fot. KPP Zambrów
Foto: fot. KPP Zambrów
Foto: fot. KPP Zambrów
Foto: fot. KPP Zambrów
cz
cz, 11 października 2018 19:12
Data ostatniej edycji: cz, 11 października 2018 20:24:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę