Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Pijany głąb w transporterze

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał 42-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, który wczoraj w samo południe jechał VW transporterem. Na policyjny patrol wpadł w Cieciorkach koło Zambrowa. Okazało się, że już wcześniej za takie przestępstwo sąd wydał mu zakaz kierowania pojazdami.

O zatrzymaniu kolejnego głąba z okolic Łomży poinformowali o poranku policjanci z Białegostoku. 42-latek był bowiem wczorajszym rekordzistą nietrzeźwości za kierownicą w województwie podlaskim. Tylko wczoraj policjanci w regionie zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców, a w tym roku już około 1400. Pijani odpowiadają za niemal co dziesiąty wypadek drogowy.

cz
cz, 11 października 2018 08:58
Data ostatniej edycji: cz, 11 października 2018 09:00:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę