Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Blisko coraz bliżej

Już tylko około 50 kilometrów dzieli pielgrzymów z diecezji łomżyńskiej od Jasnej Góry. Przed oblicze Matki Bożej Częstochowskiej Królowej Polski dojdą jutro wieczorem. Wczorajszy – 11 dzień pielgrzymowania był szczególny wszystkich grup naszej pielgrzymki. W miejscowości Kluczewsko, księża przewodnicy poszczególnych grup, losowali kolejność wejścia na Jasną Górę. W tym roku ten zaszczyt przypadł grupie Srebrnej Błogosławionego Władysława z Gielniowa, która wyszła z Ostrowi Mazowieckiej.

Tuż za grupą Srebrną na wały jasnogórskiego klasztoru wchodzić będą pątnicy z grupy Fioletowej - Świętego Wojciecha z parafii dekanatu wyszkowskiego. Dalsza kolejność wygląda następująco: grupa Brązowa, Niebieska, Czerwona, Zielona i Żółta.
XXI Diecezjalna Piesza Pielgrzymka Łomża – Jasna Góra staje się coraz liczniejsza. Do koło tysiąca pątników, którzy w pierwszych dniach sierpnia wyszli z Łomży, Ostrołęki i Zambrowa dołączą kolejni pielgrzymi, którzy w pobliże Częstochowy dojeżdżają samochodami lub rowerami. Jutro u stóp Jasnej Góry wszystkich powita biskup łomżyński Stanisław Stefanek. Wieczorem – ok. godz. 19.00 w Kaplicy Cudownego Obrazu biskup odprawi Mszę świętą dla łomżyńskich pielgrzymów. Ta Msza św. będzie bezpośrednio transmitowana przez Radio Nadzieja.

więcej o XXI Pieszej Pielgrzymce Diecezji Łomżyńskiej na Jasną Górę na stronie www.pielgrzymka.lomza.opoka.org.pl

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę