Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Akcja Trzeźwy Piątek

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

W całym województwie policjanci od rana prowadzą akcję Trzeźwy Piątek. Tomasz Krupa z KWP Białystok podaje, że to dlatego iż tylko przez pierwszych 8 miesięcy roku policjanci ujawnili w regionie 1237 nietrzeźwych kierowców. Pijani odpowiadają za niemal co dziesiąty wypadek drogowy.

Wczoraj w ramach rutynowych czynności policjanci zatrzymali trzech pijanych kierowców. 
- Niestety niechlubny rekord nietrzeźwości za kierownicą pobiła wczoraj kobieta – podaje Krupa relacjonując, że informację o hondzie jadącej zygzakiem droga krajową nr 8 w kierunku Białegostoku policjanci otrzymali od innego kierowcy przed godziną 10. 
Wskazany samochód zatrzymano w Kolnicy. Za kierownicą hondy siedziała kobieta, która miało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Od razu straciła prawo jazdy.
Tomasz Krupa podaje, że w tym roku pijani kierowcy spowodowali w województwie podlaskim 41 wypadków drogowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę