Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kradli paliwo z samochodu

Trzech młodych mężczyzn kradło paliwo ze zbiornika naczepy zaparkowanej ciężarówki. Złodzieje wpadli na gorącym uczynku. Gdy zatrzymali ich policjanci w samochodzie mieli już 10 plastikowych pojemników z prawie 150 litrami paliwa.

Do zdarzenia doszło w ostatni piątek na parkingu w Wysokiem Mazowieckiem. Policjanci podają, że wcześniej ustalili, iż na jednym z parkingów na terenie miasta dochodzi do kradzieży paliwa. Gdy na miejsce skierowano patrole zatrzymano trzech mężczyzn 23, 25 i 32-lat. Złodzieje zdążyli już otworzyć wlew w jednym z pojazdów i przelać około 150 litrów oleju napędowego do przygotowanych wcześniej pojemników i przenieść je do swojego samochodu. Wartość skradzionego paliwa to prawie 750 złotych. Trzej zatrzymani złodzieje jedną noc spędzili w policyjnym areszcie, a później po przedstawieniu im zarzutów kradzieży zostali wypuszczeni. To nie kończy ich sprawy. Będą odpowiadać przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę