Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Szczęśliwy finał poszukiwań 76-latka

Łomżyńscy policjanci odnaleźli zaginionego 76-latka. Mężczyzna został odnaleziony już po godzinie od zgłoszenia. W działaniach poszukiwawczych, uczestniczyli również ratownicy GR „Nadzieja” oraz Ochotnicza Straż Pożarna.

Poszukiwania zaginionego  76-latka prowadzono wczoraj około godz. 19. w okolicach wsi Supy na terenie gminy Przytuły. Rodzina seniora poinformowała funkcjonariuszy, że mężczyzna kilka godzin wcześniej wyszedł z domu w nieznanym kierunku i nie wrócił do miejsca zamieszkania. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania, które już po godzinie zakończone zostały sukcesem. Funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego, około kilometra od miejsca zamieszkania zaginionego, usłyszeli ciche wzywanie o pomoc. Mundurowi pobiegli w kierunku dobiegającego do nich wołania. Teren był podmokły i porośnięty gęstymi krzewami. Tam odnaleźli zziębniętego mężczyznę, którego chwile później przekazali załodze karetki pogotowia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę