Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Radny Nowakowski zrezygnował z mandatu

Główne zdjęcie
Jacek Albin Nowakowski

Jacek Albin Nowakowski zrezygnował z mandatu radnego Rady Powiatu Łomżyńskiego. Był nim od 2014 r., gdy przegrał wybory na wójta gminy Łomża. Teraz ponownie ubiega się o tę funkcję, ale rezygnacja nie ma z tym związku. Jacek Albin Nowakowski wygrał konkurs na stanowisko Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży. To placówka samorządowa Powiatu Łomżyński i kierowania nią nie można łączyć z zasiadaniem w Radzie Powiatu.

Komisarz wyborczy w Łomża Jan Leszczewski stwierdził już wygaśnięcie mandatu radnego Jacka Nowakowskiego w Radzie Powiatu Łomżyńskiego. Formalnym powodem było zrzeczenia się mandatu. Nowakowski w 2014 roku został wybrany radnym powiatowym z listy KWW Samorządy Łomżyńskie Razem. Teraz z tej samej listy został zgłoszony jako kandydat na wójta gminy Łomża. Tę funkcję pełnił przez dwie kadencje, czyli od 2006 do 2014 roku.

cz
pon, 01 października 2018 09:23
Data ostatniej edycji: pon, 01 października 2018 13:08:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę