Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kolejny pijany kierowca sprawcą kolizji

Pijany 28-latek kierował chryslerem, który w niedzielę wieczorem doprowadził do kolizji na skrzyżowaniu drogi Łomża – Zambrów z drogą do Mężeniena. Jego samochód kilkadziesiąt metrów dalej wypadł z drogi przewrócił się na bok.

Do zdarzenia się chryslera z toyotą doszło około godz. 20.30. Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że kierowcą chryslera był 28-letni mieszkaniec gminy Łomża. Pierwsze badania stanu jego trzeźwości dało wynik 0,36 mg/l czyli miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście nikomu z ludzi podróżujących autami nic złego się nie stało.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 01 października 2018 09:05
Data ostatniej edycji: pon, 01 października 2018 09:20:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę