Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Kierowca BMW zaszalał

- Cztery samochody uszkodzone, ale na szczęście bez ofiar – to bilans szaleństwa młodego kierowcy BMW. Wyjeżdżając z myjki samoobsługowej WORD-u Łomża dodał gazu i na zakręcie stracił panowanie nad autem po czym staranował zaparkowane auta. Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie, gdy w WORD-zie trwał festyn z okazji 20-lecia.

BMW najpierw „delikatnie” rogiem uderzyło w chryslera, następnie w mercedesa tak mocno, że przesunęło go na sąsiednie volvo. Całe zdarzenie wyglądało niebezpiecznie, ale szczęśliwe w chwili gdy około 25-letni kierowca zaszalał w BMW, w pobliżu nie było ludzi. Ci, łącznie z fotoreporterami, byli niedaleko – na festynie WORD-u.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę