Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Po godzinach w służbowym aucie

Jeden z czytelników w czwartek ok. godz. 17. widział jak prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski służbową limuzyną zajeżdża pod jedną z agencji reklamy. Podejrzewał, że wizyta, już po urzędowych godzinach pracy, mogła mieć związek z trwającą kampanią wyborczą, ale dziwiło go dlaczego prezydent korzystał z samochodu służbowego? Mamy wytłumaczenie ratusza.

Podając także adres agencji reklamy w której był prezydent Chrzanowski zapytaliśmy w ratuszu czy załatwiał tam sprawy miejskie czy własnej kampanii wyborczej? 
Grzegorz Daniluk z utworzonego przez Chrzanowskiego w ratuszu Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji odpowiedział, że „w powyższym terminie i miejscu prezydent Mariusz Chrzanowski odbył spotkanie w sprawie materiałów dotyczących promocji lokalnych obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.” 

Przypomnijmy, że Daniluk był jeden z pierwszych przyjętych do pracy w ratuszu przez prezydenta Chrzanowskiego. Dostał pracę bez konkursu jako pomoc administracyjna, a po niespełna roku "zdobywania doświadczenia" wygrał konkurs na podinspektora. 
- Potrzebowałem osoby, która będzie mnie wspomagała w czasie spotkań i wyjazdów, która napisze notatkę czy zrobi zdjęcia – tak Mariusz Chrzanowski wyjaśniał nam w lutym 2015 roku pojawienie się nowego pracownika od obsługi prasowej w ratuszu. Opowiadał, że Daniluk przyszedł do niego na dyżur i powiedział, że poszukuje pracy, a prezydent od razu uznał, że będzie w jego pracy przydatny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę