Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Zaczytane Biblioteki w szpitalu w Łomży?

- Mamy w Łomży ok. 60 tys mieszkańców, wystarczy jeszcze tylko około 2000 głosów i powinniśmy przeskoczyć na pulę 100 pierwszych miejsc – twierdzi Anna Obrycka łomżanka z Fundacji Zaczytani. Cel jest szczytny - otwarcie 3 bibliotek w szpitalu w Łomży. Aby go osiągnąć potrzebne jest zaangażowanie mieszkańców i okolic i ich codzienne interenetowe głosowanie przez kolejne dwa tygodnie.

Chodzi o akcję, którą Herosi Przedsiębiorczości ogłosili z okazji 100-lecia niepodległości. Grantami po 10 tys. zł zostanie nagrodzone 89 inicjatyw.Fundacja Zaczytani otwierająca Biblioteki w szpitalach całej Polsce otrzymała możliwość wzięcia udziału w tym konkursie. Zaczytani zgłosili 8 miast z całej Polski w tym Łomżę. 
- Możemy zrobić coś dobrego dla naszego miasta i otworzyć w szpitalu na oddziale dziecięcym Zaczytane Biblioteki  - podkreśla  Anna Obrycka. - Akcja polega na tym, aby codziennie zagłosować na Zaczytaną Bibliotekę w Łomży, a dzięki Waszemu wsparciu zostaną otwarte biblioteki w szpitalu na oddziale dziecięcym w naszym mieście. 
Dzięki Zaczytanym Bibliotekom Pacjenci szpitala mogą korzystać z bibliotek znajdujących się bezpośrednio na ich oddziałach oraz zabierać do domu swój ulubiony utwór, a Fundacja Zaczytani zadba o dostarczanie nowych pozycji książkowych.
Głosowanie trwa do 14.10 i każdego dnia można raz zagłosować.
Wystarczy kliknąć w poniższy link i ODDAĆ GŁOS  https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/zaczytana-biblioteka/

Aby akcja mogła się rozpocząć Zaczytaną Misję musiał wesprzeć Przedsiębiorca z Łomży. Takim przedsiębiorcą okazał się Pan Karwowski, który prowadzi market K1 na ul. Śniadeckiego 2. Jeśli w tym okresie dokonywane są zakupy w sklepie K1 zachęcamy do ODDANIA GŁOSU Z PARAGONEM przez co możemy uzyskać więcej głosów.  (przy zakupach do 15 zł otrzymujemy 5 głosów / przy zakupie powyżej 15 zł otrzymujemy 10 głosów)
- Każdy głos jest ważny, każdy dzień z Państwa głosem jest ważny. Możemy razem zrobić coś dobrego – dodaje łomżanka z zaczytani.org.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę