Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Kaczyński o Chrzanowskim: „To bolesny zawód”

Główne zdjęcie
Konwencja PIS przed wyborami samorządowymi w 2014 roku. N/z Poseł Lech Antoni Kołakowski, kandydat Mariusz Chrzanowski i prezes Jarosław Kaczyński

- Zmieniamy Polskę, ale i ludzi, którzy nie wytrzymali tempa i nie sprostali wyzwaniom, osiedli na laurach. Tak stało się w Łomży – napisał Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości. W liście do mieszkańców Łomży tłumaczy „dlaczego PiS wystawia nowego kandydata”. - Stawialiśmy na młodość, a okazało się, że otrzymaliśmy w zamian niedojrzałość i nielojalność, brak aktywności i zwykłej ciężkiej codziennej pracy. To bolesny zawód – dodał. Jednocześnie Kaczyński zachwala Agnieszkę Muzyk i twierdzi, że „to najlepszy wybór dla Łomży”.

List prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego do mieszkańców Łomży
List prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego do mieszkańców Łomży

Podpisany przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego list ma datę 20. września 2018 r. Jeśli ktokolwiek miał jeszcze wątpliwość, dlaczego partia nie wystawiła obecnego prezydenta miasta Mariusza Chrzanowskiego, jako swego kandydata w październikowych wyborach do samorządu, to po jego przeczytaniu nie będzie ich miał. Prezes PiS wystawił Chrzanowskiemu bardzo surową ocenę. Napisał o niedojrzałości i nielojalność, braku aktywności, a nawet... lenistwie - „brak aktywności i zwykłej ciężkiej codziennej pracy”. 
„Podejmujemy działania ogólnopolskie i chcemy wzmacniać Polskę lokalną, dlatego nie będziemy chronili osób, które się nie sprawdziły, które zawiodły” - czytamy w liście Jarosława Kaczyńskiego.

Jednocześnie Jarosław Kaczyński zachwala pracowitość i zaangażowanie Agnieszki Muzyk.  W liście do mieszkańców Łomży napisał, że to „lider”, że „to dzięki niej Łomża jest już uwzględniana w planach rządowych, np. rozbudowy kolei”, że „swoją wartość pokazała w konkretnych, skutecznych działaniach na rzecz mieszkańców Łomży i ziemi łomżyńskiej”. 
- „Łomża potrzebuje dziś pracowitego, kompetentnego, oddanego mieszkańcom Prezydenta. Takim Prezydentem będzie Agnieszka Muzyk: sprawdzona w działaniu, przygotowana do pracy w samorządzie, gotowa na ciężką pracę dla miasta” - czytamy w liście Jarosława Kaczyńskiego, który też „podkreśla z całą mocą”, że jedynym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na urząd Prezydenta Łomży jest Agnieszka Barbara Muzyk.

List prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego do mieszkańców Łomży publikujemy w całości na fotografii załączonej do tego artykułu.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę